BoatLift je platforma vhodná pro ukotvení lodě o délce od tří metrů po devět metrů délky a váhy až do 8.900 kg podle velikosti platformy. BoatLift zabrání usazování řas a rostlin na spodku Vaší lodě. Mimo ušetření za antifouling ještě ušetříte kýl od broušení a nového natírání. Loď i po letech vypadá jako nová a jezdí jako nová. Mimo trupu je ochráněn i přívěsný motor a nebo Z náhon. Tyto součástky trpí extrémně při trvalém ponoření do vody a bludné proudy jsou schopny převodovku úplně rozložit.

Není nic jednoduššího, než do lodě nastoupit, spustit celý motor do vody a vyjet. Naopak při příjezdu pouze na platformu najedete, zaplachtujete a lehce vyvážete. Plavidlo je vždy k dispozici a přitom vytažené na suchu. Je už jen na Vás, jakou šíři zvolíte, aby bylo možno například loď obejít a občas opláchnout od špíny a nebo pouze zaparkovat.

Boat Lift malé

Ukázka BoatLiftu pro malé lodě do 3 metrů délky, Větší se vždy prodlužují o segment těla Liftu, který je vždy 1 metr dlouhý a o patřičné množství kostek a spojovacích dlů SunnyDocku. Pro konkrétní požadavek se obraťte na nás. Rádi poradíme.

 

Boat Lift velké

Ukázka největšího Liftu pro devítimetrovou loď s plovatelností až 8.900 kg. Je možné udělat nabídku i na jakoukoliv loď mezi 3 a 9 metrů. Předpokladem je, aby měla V kýl. Pro konkrétní požadavek se obraťte na nás. Rádi poradíme.

Kontaktní formulář

Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup

 

 

 

Jsme to pro vás již od roku 1999...